polski english

Producent basenów

Producent basenów

Drogi Kliencie!

Firma Szkutnik to producent najwyższej jakości wyposażenia do Twojego ogrodu. 35 lat doświadczenia w branży. Nasze produkty i usługi pozwolą Ci we własnym domu czuć się jak na wspaniałych wakacjach. W swojej ofercie mamy baseny kąpielowe, oczka wodne, urządzenia do uzdatniania wody jak specjalistyczne filtry i osadniki oraz wiele innych pozycji które niezbędne są do utrzymania higieny Twojego basenu i całego ogrodu. Nasze produkty są wykonywane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne włókna poliestrowo-szklanego lub zbrojonych folii PCV. Lata doświadczeń sprawiły, że jesteśmy jednym z najlepszych producentów basenów w Europie a nasze produkty znaleźć można w wielu krajach. Dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę dostosowaną do jego potrzeb. Proponujemy pomoc w wybraniu basenu, który najbardziej będzie pasował do jego ogrodu i domu, fachowe porady dotyczące aranżacji naszego wyrobu oraz sprzęt i środki do uzdatniania wody. Oprócz montażu i pomocy w aranżacji proponujemy całoroczną fachową opiekę i kosmetykę basenów. Dla ośrodków wypoczynkowych mamy wyjątkową ofertę kompleksowego wyposażenia ogrodów w elementy zabawowe dla dzieci, wygodne miejsca do odpoczynku dla rodziców i baseny zaaranżowane w specjalny bezpieczny dla dzieci sposób. Zapraszamy do naszego sklepu firmowego przy trasie szybkiego ruchu Wisła-Katowice. Można w nim nabyć nasze wyroby, wszystko, co potrzebne do ich utrzymania oraz inne sprzęty ogrodowe. Oferowane przez na towary są produktami najwyższej jakości czołowych europejskich firm. Gwarantujemy, że zakupy u nas będą udane!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy marzą pięknym ogrodzie, a przede wszystkim o pięknym basenie. Chcielibyśmy Państwu zaprezentować krótką historię działalności Zakładu Wielobranżowego "SZKUTNIK". Jesteśmy pewni, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zechcą Państwo nawiązać współprace z naszą firmą, ponieważ nasze wyroby nie odbiegają jakością od produktów Unii Europejskiej a w wielu wypadkach przewyższają je swoimi zaletami.

Historia
Zakład wielobranżowy "SZKUTNIK" został założony w 1979r. Na początku naszej działalności firma produkowała i remontowała łodzie sportowe. Po kilku latach kiedy zakład przeniósł się do nowej większej siedziby postanowiliśmy rozszerzyć asortyment naszych wyrobów o ogrodowe urządzenia rekreacyjne. Od kilku lat jesteśmy jednym z czołowych producentów basenów kąpielowych i basenów ogrodowych, w których mogą Państwo hodować ryby lub rośliny wodne. Produkujemy także ślizgawki, a oprócz tego urządzenia do uzdatniania wody takie jak specjalistyczne filtry i osadniki. Stale współpracujemy z PAN w Gołyszu, dla której produkujemy urządzenia do hodowli, sprzedaży i transportu ryb. Od początku naszej działalności produkujemy wyroby z żywic poliestrowych i zbrojonej folii PCV najlepszych firm europejskich. Ponad 30 letnia tradycja sprawia, że bardzo dobrze znamy możliwości tych surowców i wiemy jak wykorzystać ich zalety.

Nasze produkty
Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja basenów kąpielowych, oczek wodnych oraz różnego typu urządzeń do uzdatniania wody jak filtry specjalistyczne i osadniki. Produkty te są wykonywane w włókna poliestrowo - szklanego lub zbrojonej folii PCV. Firma produkuje akcesoria niezbędne do wyposażenia nie tylko basenów kąpielowych ale także ogrodów jak ślizgawki i drewniane meble. Od początku swojej działalności w bogatej ofercie firmy stale znajdują się łodzie. Firma "SZKUTNIK" posiada grono odbiorców w kraju i za granicą.

producent basenów

Lidia i Jan Bregułowie,
właściciele firmy Szkutnik

baseny producent